Over de beurs

Beursbedrag
Afhankelijk van je situatie
Deadline
Deadline: 25 maart 2024
Wat ga je doen?
Overig
Type opleiding
Hbo
Universitair
Studierichting
Landen
Duur
3 tot 4 weken

De EducationUSA Academy is een virtueel zomerprogramma waarin je meer leert over het studentenleven in de VS en verschillende studierichtingen. Je doet mee aan workshops waarin je voorbereid wordt op de aanmeldingsprocedures bij Amerikaanse universiteiten, zoals het schrijven van een goed toelatingsessay. Daarnaast verbeter je je Engelse taalvaardigheden en ontmoet je online andere scholieren van over de hele wereld.

Voorwaarden

  • Je bent tussen de 15 en 17 jaar oud.
  • Je doet havo of vwo en behaalt goede studieresultaten.
  • Je hebt belangstelling voor een toekomstige studie in Amerika.
  • Je bent gemotiveerd om enkele weken een online programma van een Amerikaanse universiteit te volgen.
  • Je bezit de Nederlandse nationaliteit. Een tweede nationaliteit is geen probleem, tenzij dit de Amerikaanse is. Kandidaten die (ook) de Amerikaanse nationaliteit hebben kunnen geen aanvraag indienen.
  • Je bent bereid om mee te werken aan (beperkte) publiciteit over de beurs.
  • De voorkeur wordt gegeven aan kandidaten die kunnen aantonen dat het gezinsinkomen ontoereikend is om het programma te financieren.

Beursbedrag

Met deze beurs kun je kosteloos het virtuele zomerprogramma volgen van een van de volgende universiteiten:

  • University of Colorado Boulder
  • Boston University
  • St. Johns University
  • University of Wisconsin-Madison
  • Embry Riddle Aeronautical University

Aanvragen

Kijk op de website van de beursaanbieder voor meer informatie en de aanvraagprocedure.