KHMW-Eizenga beurs
Over de beurs
Voorwaarden
- Je hebt de Nederlandse nationaliteit. Ook indien je niet in Nederland woont maar wel de Nederlandse nationaliteit hebt kun je de beurs aanvragen.
- Je hebt voor vertrek naar de VS in ieder geval je bachelor diploma behaald.
- Je bent bij voorkeur niet langer dan 7 jaar afgestudeerd.
- Je hebt uitstekende studieresultaten.
- Je hebt tijdens (en eventueel na) je studie extra-curriculaire activiteiten ontplooid.
- Je kunt goed motiveren waarom je deze studie in de VS wilt gaan doen.
- Je gaat een full-time master of PhD-opleiding economie of een één- of tweejarige MBA-opleiding doen.
- Je dient te worden toegelaten tot één van de opleidingen die je in je aanvraag hebt genoemd.
Beursbedrag
$ 50.000 voor een graduate opleiding van ten minste één academisch jaar.
Aanvragen
- Ga naar de website van de beursaanbieder voor meer informatie over de aanvraagprocedure.
- Omdat de deadlines van aanmeldingsprocedures van Amerikaanse opleidingen en deze beurs niet gelijk lopen, zul je in sommige gevallen de KHMW-Eizenga beurs al dienen aan te vragen voordat bekend is of je bent toegelaten tot één van de opleidingen die je wilt volgen.
- Indien je wordt geselecteerd, word je tot je vertrek door de Fulbright Commission the Netherlands begeleid. Tijdens een pre-departure bijeenkomst zullen allerlei zaken als visa, financiën, verzekeringen en dergelijke aan de orde komen. Tijdens je verblijf blijft de Fulbright Commission op de achtergrond aanwezig voor praktische ondersteuning.